RADOMSKIE CENTRUM SZKOLENIA ZAPAŚNICZEGO

NASI SPONSORZY- DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!!!

Jesteś tutaj: Strona główna » STRONA GŁÓWNA - newsy » 5 MEDALI na PUCHARZE POLSKI SENIORÓW

5 MEDALI na PUCHARZE POLSKI SENIORÓW

05-02-2018 08:55

W dniach 02-04.02.2018r w Raciborzu odbył się PUCHAR POLSKI SENIORÓW w zapasach w stylu klasycznym. W zawodach wzięło udział trzynastu zawodników RCSZ,,OLIMPIJCZYK", którzy łącznie zdobyli 5 MEDALI: 2 ZŁOTE (DOMINIK DUDZIŃSKI kat wag 55 kg oraz ARKADIUSZ KUŁYNYCZ kat wag 82 kg), 2 SREBRNE (PRZEMYSŁAW PIĄTEK kat wagowa 60 kg – w walce Finałowej przegrał wyraźnie z MICHAŁEM TRACZEM zawodnikiem Wrocławia, MICHAŁ KOŚLA kat wagowa 72 kg – w walce Finałowej przegrał nieznacznie z EDGAREM MELKUMOVEM zawodnikiem Żukowa) oraz BRĄZOWY: (BEDNARZ PATRYK kat wagowa 77 kg – w wlace o III Miejsce wygrał zawodnikiem AZS-AWF Warszawa Jakubem Białkowskim)

Bardzo blisko podium byli: NOWAK MATEUSZ, SZYMCZYK KRYSTIAN, JANEK DAMIAN, FAFIŃSKI ŁUKASZ oraz KARECIŃSKI MATEUSZ, którzy zajęli ostatecznie 5 Miejsca.

W klasyfikacji Drużynowej RCSZ,,OLIMPIJCZYK” zajął I MIEJSCE !

W zawadach wystartowało łącznie 92 zawodników z 23 Klubów..