RADOMSKIE CENTRUM SZKOLENIA ZAPAŚNICZEGO

NASI SPONSORZY- DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!!!

Jesteś tutaj: Strona główna » STRONA GŁÓWNA - newsy » OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KWALIFIKACYJNY

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KWALIFIKACYJNY

23-04-2018 09:29

W dniach 20-21.04.2018 w Janowie Lubelskim odbył się Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny młodzików w stylu klasycznym i zapasach kobiet. W barwach Olimpijczyka wystartowało 14 młodzików oraz 3 młodziczki. Młodzicy zdobyli 3 Medale: WILK DOMINIK (68 kg – BRĄZOWY MEDAL), OBŁĘKOWSKI JAKUB (85 kg – BRĄZOWY MEDAL), MORTON KRZYSZTOF (100 kg – BRĄZOWY MEDAL).

Bardzo blisko podium byli: Marcula Tymoteusz (62 kg), Minda Adam ( 68 kg) oraz Bryła Miłosz (100 kg), którzy ostatecznie zajęli 5 Miejsce.

Walczyły również młodziczki, które niestety nie zdobyły medalu. Bardzo blisko podium była Łucja Korcz, która wywalczyła 5 Miejsce.

W turnieju młodzików wystartowało 156 zawodników z 34 Klubów (styl klasyczny) zaś młodziczek 89 z 27 Klubów  (zapasy kobiet)

W klasyfikacji Drużynowej Młodzików Olimpijczyk Radom wywalczył IV Miejsce nieznacznie przegrywając z Klubem Orlik Wierzbica, który uplasował się na III Miejscu.