RADOMSKIE CENTRUM SZKOLENIA ZAPAŚNICZEGO

NASI SPONSORZY- DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!!!

Jesteś tutaj: Strona główna » STRONA GŁÓWNA - newsy » MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW - 7 MEDALI "OLIMPIJCZYKA "

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW - 7 MEDALI "OLIMPIJCZYKA "

25-03-2019 14:25

Na najwyższym stopniu podium stanęli: KOZŁOWSKI KONRAD (kat. wag 72 kg- w walce Finałowej pokonał zawodnika AKS Piotrkowa Igora Gmitrasiuka). Drugi Złoty Medal przypadł PATRYKOWI BEDNARZOWI (kat. wag 77 kg – w walce finałowej pokonał zawodnika LUKS Warmia Piotra Szczerbika).
Brązowe Medale zdobyli: KUNKEL GRZEGORZ (kat wag. 55 kg – w walce o Brązowy Medal pokonał zawodnika KS Budowalni Olsztyn Karnitski Dzmitry), PARSZEWSKI MACIEJ (kat. wag 60 kg – w walce o Brązowy Medal pokonał Klubowego Kolegę Dudzińskiego Dominika), CHUDZIK PIOTR (kat. wag. 87 kg- w walce o Brąz pokonał zawodnika WKS Śląsk Wrocław Kamila Florków ), CHUDZIK KAROL (kat. wag. 97 kg w walce o Brąz pokonał zawodnika Cementu Gryf Chełm Igora Shepetun) oraz MARCEL ELIAS (kat wag. 130 kg w walce o Brąz pokonał zawodnika AZS –AWF Dariusza Skołożyńskiego).
Na uwagę zasługuje również bardzo dobry występ ucznia Radomskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego Michała Dybki (zawodnik PTC Pabianice), który w kategorii wagowej 87 kg wywalczył ZŁOTY MEDAL !
Bardzo blisko podium był: DUDZIŃSKI DOMINIK (kat wag.60 kg), który w walce o Brązowy medal przegrał z Klubowym kolegą Maciejem Parszewskim ostatecznie zajmując V Miejsce.

Jest niedosyt, bo mogło być lepiej. To jest jednak sport i nie zawsze jest tak jakby się chciało. Cieszy jednak siedem zdobytych medali. Jest to bardzo dobry wynik - mówił Zdzisław Kolanek trener i dyrektor Olimpijczyka Radom.

W Turnieju wystartowało 134 zawodników z 41 Klubów z Polski.
W klasyfikacji Drużynowej RCSZ,,OLIMPIJCZYK” wywalczył I MIEJSCE!