RADOMSKIE CENTRUM SZKOLENIA ZAPAŚNICZEGO

NASI SPONSORZY- DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!!!

Jesteś tutaj: Strona główna » STRONA GŁÓWNA - newsy » OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KWALIFIKACYJNY DZIECI, MŁODZIKÓW oraz MŁODZICZEK

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KWALIFIKACYJNY DZIECI, MŁODZIKÓW oraz MŁODZICZEK

29-04-2019 10:03

W dniach 26-27.04.2019 w Olsztynie odbył się Ogólnopolski Turniej Dzieci, Młodzików oraz Młodziczek. W barwach ,,Olimpijczyka" wystartowało 23 zawodników (7 dzieci, 13 młodzików oraz 3 młodziczki), którzy  zdobyli 9  MEDALI: (trzy medale w Dzieciach - w tym dwa Złote oraz Srebro, Młodzik - cztery medale w tym Złoto oraz trzy Brązy, Młodziczki - dwa medale Brązowe).

Był to bardzo mocny turniej o czym świadczy ilość ekip przyjezdnych w tym drużyny Litwy oraz Rosji. W turnieju w grupie wiekowej: dzieci, młodzików oraz młodziczek wystartowało ponad 400 zawodników/czek.

W klasyfikacji Drużynowej "OLIMPIJCZYK" w grupie wiekowej dzieci wywalczył I MIEJSCE.

W klasyfikacji Drużynowej w grupie wiekowej młodzik "Olimpijczyk" wywalczył II Miejsce.