RADOMSKIE CENTRUM SZKOLENIA ZAPAŚNICZEGO

NASI SPONSORZY- DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!!!

Jesteś tutaj: Strona główna » STRONA GŁÓWNA - newsy » OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KWALIFIKACYJNY

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KWALIFIKACYJNY

09-06-2019 21:32

W dniach 07-08.06.2019 w Łukowie odbył się Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny młodzików w stylu klasycznym i młodziczek w zapasach kobiet. W barwach Olimpijczyka wystartowało 14 młodzików oraz 3 młodziczki. Młodzicy wywalczyli 4 Medale: SOSNOWSKI MARCEL  (35 kg – SREBRNY MEDAL), MATRACKI KACPER, KORCZ JAKUB  (85 kg – BRĄZOWE MEDALE) oraz KACPER SENATOR (100 kg – BRĄZOWY MEDAL).

Bardzo blisko podium byli: Krawczyk Szymon, Ptaszek Paweł  (52 kg) oraz Jurys Daniel ( 62 kg), którzy ostatecznie zajęli 5 Miejsca.

W młodziczkach najlepsza okazała się KOŁODZIEJCZYK OLIWIA (50 kg), która zdobyła BRĄZOWY MEDAL. Bardzo blisko podium była NATALIA ZARĘBA , która ostatecznie zajęła 5 Miejsce.

W turnieju wystartowało wystartowało 116 młodzików z 23 Klubów (styl klasyczny) zaś młodziczek 85 z 20 Klubów  (zapasy kobiet)

W klasyfikacji Drużynowej Młodzików Olimpijczyk Radom wywalczył II Miejsce nieznacznie przegrywając z Klubem z Raciborza.