RADOMSKIE CENTRUM SZKOLENIA ZAPAŚNICZEGO

NASI SPONSORZY- DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!!!

Jesteś tutaj: Strona główna » STRONA GŁÓWNA - newsy » PODSUMOWANIE STARTU na MISTRZOSTWACH ŚWIATA JUNIORÓW - ESTONIA 2019

PODSUMOWANIE STARTU na MISTRZOSTWACH ŚWIATA JUNIORÓW - ESTONIA 2019

20-08-2019 10:02


Niestety nie udało się zdobyć żadnemu z naszych zawodników Medalu Mistrztostw Świata (12-18.08.2019). Dla przypomnienia na zawodach wystartowali:

- Patryk Bednarz (kat. do 77 kg). W pierwszej walce pewnie pokonał Serba, Andrija Maletiniego, a w 1/8 w pięknym stylu rozprawił się z Bułgarem. W ćwierćfinale na jego drodze pojawił się Damir Rakhimov z Rosji. Po trudnym pojedynku Patryk musiał uznać wyższość przeciwnika i pozostało mu liczyć na walki repasażowe. 
Niestety Dmytro Vasetskyim z Ukrainy okazał się mocnym przeciwnikiem i zakończył marzenia Patryka Bednarza o medalu mistrzostw świata. Patryk ostatecznie zajął 7 Miejsce.

- Piotr Chudzik (kat. do 87kg) pierwszą walkę wygrał 11:0 pokonując Dovran Dovletgeldiyeva z Turkmenistanu. 
W kolejnym pojedynku musiał uznać wyższość Szweda, Jacoba Edwarda Logaarda. Piotrek ostatecznie uplasował się na 9 Miejscu w Klasyfikacji Mistrzostw.

Nieudany występ zaliczył Konrad Kozłowski (kat.wag do 72 kg), który przegrał pierwszą walkę z Chorwatem odpadając z dalszej rywalizacji. Ostatecznie zawodnik Olimpijczyka zajął 19 Miejsce.
/ /


  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym: