PODSUMOWANIE III RZUTU RADOMSKIEJ LIGI ZAPAŚNICZEJ
10-12-2019 21:31W dniu 07.12.2019r w Radomiu odbył się III Rzut Ligi Zapaśniczej w kategori wiekowej Dzieci oraz Młodzików/czek w zapasach stylu klasycznym i kobiet. W zawodach wzięło udział 52 zawodników i zawodniczek Olimpijczyka (32 Dzieci, 18 Młodzików i 2 Młodziczki), którzy zdobyli:
W grupie wiekowej Dzieci – 32 Medale
W grupie wiekowej Młodzik/czka – 14 Medali
W klasyfikacji Drużynowej ,,Olimpijczyk” wywalczył I Miejsce zdobywając 186 pkt, II miejsce zajęła ekipa z PTC Pabianic (154 pkt) zaś III RKS Radomsko (99 pkt).
W zawodach wystartowało ponad 140 zawodników z siedmiu drużyn m.in: OLIMPIJCZYK RADOM, PTC PABIANICE, RKS RADOMSKO, ORLIK WIERZBICA, PIATKA PIASECZNO , BIAŁOŁĘKA oraz PLATAN BORKOWICE.
MEDALIŚCI OLIMPIJCZYKA:
GRUPA WIEKOWA DZIECI
Zapasy kobiet
Kupidura Gabrysia (kat. 28 kg) – I MIEJSCE
Kielar Paulina – II MIEJSCE
Klaudia Szymczyk (kat. 30 kg) – II MIEJSCE
Milena Skawińska (kat.36 kg) – I MIEJSCE
Skorża Wikotria – II MIEJSCE
Zapasy styl klasyczny
Franciszek Kupidura (kat.24 kg) – III MIEJSCE
Jakub Jagiełło (kat.26 kg) – III MIEJSCE
Iwo Dziubiński (kat.28 kg) – II MIEJSCE
Filip Stępień – III MIEJSCE
Franciszek Kleczewski (kat.29 kg) – II MIEJSCE
Emil Pożyczka (kat.30 kg) – I MIEJSCE
Jakub Pałka – II MIEJSCE
Jan Kociszewski (kat.31 kg) – III MIEJSCE
Paweł Szczerbiński (kat.33 kg) – II MIEJSCE
Jakub Wojtyła (kat.35 kg) – II MIEJSCE
Wiktor Kobos – III MIEJSCE
Grzegorz Mital (kat.36 kg) – II MIEJSCE
Mikołaj Jóźwik (kat.37 kg) – III MIEJSCE
Kacper Drab (kat.38 kg) – III MIEJSCE
Jakub Andrychowski (kat.40 kg) – II MIEJSCE
Alan Majewski (kat.42 kg) – III MIEJSCE
Błażej Kowalski – III MIEJSCE
Przemysław Andrychowski (kat.43 kg) – I MIEJSCE
Hubert Dorożyński – III MIEJSCE
Marcin Rochowski (kat. 44 kg) – III MIEJSCE
Tomasz Mital (kat.46 kg) – II MIEJSCE
Alan Walerczak (kat.51 kg) – I MIEJSCE
Paweł Celej (kat.52 kg) – III MIEJSCE
Igor Makarski – III MIEJSCE
Dawid Krupa (kat.55 kg) – I MIEJSCE
Adam Pietruszka (kat.66 kg) – I MIEJSCE
Mateusz Magierek – II MIEJSCE
GRUPA WIEKOWA MŁODZIK
Zapasy kobiet
Łucja Korcz (kat.58 kg) – I MIEJSCE
Natalia Zaręba (kat.62 kg) – II MIEJSCE
Zapasy styl klasyczny
Marcel Sosnowski (kat.38 kg) – I MIEJSCE
Aleksander Rozwadowski (kat.41 kg) – III MIEJSCE
Bartosz Baćmaga (kat.44 kg) – I MIEJSCE
Cezary Staśkiewicz (kat.48 kg) – III MIEJSCE
Kacper Ptaszek (kat.52 kg) – III MIEJSCE
Jan Bukalski (kat.57 kg) – II MIEJSCE
Oskar Mikołajczyk – III MIEJSCE
Błażej Janko (kat.62 kg) – I MIEJSCE
Dawid Pożyczka – III MIEJSCE
Jakub Korcz (kat.85 kg) – I MIEJSCE
Bartłomiej Figura (kat.100 kg) – I MIEJSCE
Kacper Matracki – II MIEJSCE
/ /
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym: