RADOMSKIE CENTRUM SZKOLENIA ZAPAŚNICZEGO

NASI SPONSORZY- DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!!!

Jesteś tutaj: Strona główna » STRONA GŁÓWNA - newsy » MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW - RACIBÓRZ 2020

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW - RACIBÓRZ 2020

06-09-2020 21:15

W dniach 04-05.09.2020 w Raciborzu odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów - zapasy styl klasyczny. W barwach Olimpijczyka wystartowało 11 zawodników, którzy łącznie zdobyli 5 Medali. Na najwyższym stopniu podium stanęli: KOZŁOWSKI KONRAD (kat. wag 77 kg - w walce finałowej nie dał szans zawodnikowi gospodarzy Filipowi Świerczewskiemu wygrywając 11-0). Drugi Złoty Medal przypadł PIOTROWI CHUDZIKOWI (kat. wag 97 kg – w walce finałowej pokonał zawodnika Cementu Gryf Chełm Igora Shepetuna 3:0).
Brązowe Medale zdobyli: KUNKEL GRZEGORZ (kat wag. 60 kg – w walce o Brązowy Medal pokonał zawodnika GKS Cartusia Nikodema Drewa), REDESTOWICZ MATEUSZ (kat. wag 67 kg – w walce o Brązowy Medal pokonał zawodnika Cementu Gryf Chełm Czwalińskiego Michała) oraz MATYJA KLAUDIUSZ (kat. wag. 82 kg w walce o Brąz pokonał zawodnika AKS Piotrków Kacpra Martela)
W Turnieju wystartowało 97 zawodników z 33 Klubów z Polski.

W klasyfikacji Drużynowej RCSZ,,OLIMPIJCZYK” wywalczył II MIEJSCE nieznacznie przegrywajac z drużyną gospodarzy.