NASI SPONSORZY- DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!!!

Jesteś tutaj: Strona główna » STRONA GŁÓWNA - newsy » M/N ZAWODY - DANIA 2022

M/N ZAWODY - DANIA 2022

18-10-2022 09:21

W dniach 30 września do 1 października 2022 w duńskim mieście Nykøbing Falster rozegrany został cykliczny, międzynarodowy turniej Thor Masters w zapasach w stylu klasycznym. Udział w zawodach wzięła reprezentacja Polski U23 w tym zawodnik naszego Klubu Patryk Bednarz.
Patryk zaliczył świetny występ zdobywając ZŁOTY MEDAL w kategorii wagowej do 77 kg !
Patryk zwyciężył dwa pojedynki grupowe co dało mu szansę walki o złoty medal turnieju. W pierwszym pojedynku pokonał przez przewagę techniczną 9:1 zawodnika klubu szwedzkiego ÖIS, Adam STRANDNER, a w drugim zwyciężył przez „tusz” przy prowadzeniu 7:1 reprezentanta Norwegii Benjamin HANSEN. W finale pokonał na punkty 4:1 reprezentanta Danii Oliver KRUEGERA.
GRATULACJE

PATRYK !
PATRYK już za niecałe dwa tygodnie będzie reprezentował nasz Kraj na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata U23 , które odbedą się w Hiszpani. Trzymamy mocno kciuki !