RADOMSKIE CENTRUM SZKOLENIA ZAPAŚNICZEGO

NASI SPONSORZY- DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!!!

Jesteś tutaj: Strona główna » STRONA GŁÓWNA - newsy » 5 MEDALI na PUCHARZE POLSKI JUNIORÓW - WAŁBRZYCH

5 MEDALI na PUCHARZE POLSKI JUNIORÓW - WAŁBRZYCH

14-11-2022 08:55

M/n PUCHAR POLSKI JUNIORÓW - WAŁBRZYCH !

Podopieczni Trenera Zdzisława Kolanka - zdobyli 5 MEDALI na PUCHARZE POLSKI JUNIORÓW w zapasach w stylu klasycznym. Zawody odbyły się w dniach 11-12.11.2022r w Wałbrzychu.
Na uwagę zasługuje bardzo dobry wystep JAKUBA KORCZA (97 KG) oraz BARTŁOMIEJA FIGURY (130 KG), którzy w swoich kategoriach wagowych staneli na najwyższym stopniu podium zdobywając ZŁOTE MEDALE !
SREBRNY MEDAL w kategorii wagowej do (77 kg) zdobył MICHAŁ PUCHALSKI.
BRĄZOWE MEDALE wywalczyli: ADRIAN REDESTOWICZ (72 KG) oraz OSKAR KUCHARCZYK (82 KG).

Bardzo blisko podium był Konrad Cudnik (67 kg), który w walce o Brązowy Medal niestety przegrał zajmując V miejsce.
W Klasyfikacji Drużynowej OLIMPIJCZYK RADOM wywalczył I MIEJSCE !

W zawodach wzięło udział 103 zawodników (w tym 9 z Olimpijczyka) z 27 Klubów z Polski (w tym ekipa z Danii).