RADOMSKIE CENTRUM SZKOLENIA ZAPAŚNICZEGO

NASI SPONSORZY- DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!!!

Jesteś tutaj: Strona główna » STRONA GŁÓWNA - newsy » 4 MEDALE NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW - JANÓW LUBELSKI !

4 MEDALE NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW - JANÓW LUBELSKI !

05-03-2023 13:24

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW – STYL KLASYCZNY – JANÓW LUBELSKI 2023 !

W Janowie Lubelskim  (03-04.03.2023r) dobiegły końca MISTRZOSTWA POLSKI  JUNIORÓW w zapasach w stylu klasycznym. Na starcie stanęło 122 młodych gladiatorów reprezentujących 40 krajowych klubów.

W zawodach wzięło udział dziesięciu zapaśników Olimpijczyka Radom, którzy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony zdobywając 4 MEDALE !

W KATEGORII WAGOWEJ do 72 KG tytuł MISTRZA POLSKI WYWALCZYŁ KONRAD CUDNIK zdobywając ZŁOTY MEDAL ! – Konrad pokonał po bardzo emocjonującej walce zawodnika z Piotrkowa Trybunalskiego.

Oprócz Konrada w WIELKIM FINALE wystapiło aż trzech naszych reprezentantów, którzy wywalczyli  tytuły WICEMISTRZÓW POLSKI zdobywając trzy SREBRNE MEDALE:

- PUCHALSKI MICHAŁ – kat.wag do 77 kg

- OSKAR KUCHARCZYK –kat.wag do 82 kg

- JAKUB KORCZ – kat.wag 97 kg

M-ce V: JAKUB OBŁĘKOWSKI  (kat. 97 kg)

Bardzo dobry występ naszych zapaśników przełożył się na KLASYFIKACJĘ DRUŻYNOWĄ, w której Nasz Klub zdobył I MIEJSCE !

- OLIMPIJCZYK RADOM – 78 PKT

- AKS PIOTRKÓW TRYBUNALSKI – 76 PKT

- WKS ŚLĄSK WROCŁAW – 59 PKT

Gratulacje dla Medalistów za niesamowite walki i emocje do samego końca.

Gratulacje dla naszych Niesamowitych Trenerów za bardzo dobre przygotowanie zawodników do Mistrzostw Polski !

Zadanie Sfinansowane ze środków z Budżetu Gminy Miasta Radomia !