RADOMSKIE CENTRUM SZKOLENIA ZAPAŚNICZEGO

NASI SPONSORZY- DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!!!

Jesteś tutaj: Strona główna » STRONA GŁÓWNA - newsy » MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ KADRY JUNIORÓW - ZAPOROŻE (UKRAINA)

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ KADRY JUNIORÓW - ZAPOROŻE (UKRAINA)

26-01-2020 20:32

Międzynarodowy Turniej na Ukrainie (Zaporoże 22-26.01.2020) z udziałem Kadry Narodowej Juniorów w zapasach klasycznych można zaliczyć do udanych. W szczególności cieszy bardzo dobry występ naszych zawodników: KONRADA KOZŁOWSKIEGO (77 KG) oraz CHUDZIKA PIOTRA (97 KG), którzy w swoich kategoriach wagowych zdobyli BRĄZOWE MEDALE ! Serdecznie Gratulujemy !

W kategorii wagowej do 60 KG startował Grzegorz Kunkel, który ostatecznie uplasował się na 7 Miejscu.

W klasyfikacji Drużynowej  Kadra Polski Juniorów zajęła III MIEJSCE. Zwyciężyła drużyna gospodarzy, II Miejsce przypadło dla Białorusi.