RADOMSKIE CENTRUM SZKOLENIA ZAPAŚNICZEGO

NASI SPONSORZY- DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!!!

Jesteś tutaj: Strona główna » STRONA GŁÓWNA - newsy » TURNIEJ GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH

TURNIEJ GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH

05-10-2023 21:06

Zawodniczki Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego "Olimpijczyk" bardzo dobrze spisały się na TURNIEJU GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH w Zapasach kobiet młodziczek i dzieci, które odbyły się w minioną niedzielę w Kielcach. W kategorii młodziczek na pochwałę zasługuję Helena Węgrzycka, która w kat do 50 kg w finale minimalnie uległa przeciwniczce i zdobyła srebrny medal. Lena Wydra w kategorii do 42 kg zdobyła brązowy medal.
W kategorii dzieci najlepsza okazała się Wiktoria Wojtyła zdobywając I miejsce w kategorii 39 kg - pokonując chłopców i dziewczynki. W tej samej wadze Gabriela Kupidura odebrała srebrny medal.
W kategorii 43 kg Sara Sieradzka stoczyła walki z chłopcami, które skończyły się wygraną naszej zawodniczki i zdobyła II miejsce.